PRÁVĚ HRAJEME: Zahájili jsme již 120. sezónu! Na programu máme Kříž u potoka, Jezinky a bezinky, Na letním bytě, hostují u nás přátelé z ostatních divadelních spolků

Aktuality

XXIII. Divadelní bál aneb Bláznivá dvacátá

11.2.2017

Dovolujeme si vás všechny srdečně pozvat na XXIII. divadelní bál. V jeho programu jsme se tentokrát inspirovali obdobím let 1920 – 1929 nazývaným také léty „zlatými“ či „báječnými“. Báječná dvacátá byla érou jazzu, charlestonu, „božské nedbalosti“, pohody, uvolnění. Lidé se po válečných letech opět začali bavit, navštěvovali kavárny, bary, tančili ve víru opojné jazzové hudby, foxtrotu a charlestonu. Tuto nádhernou atmosféru se chceme pokusit připomenout na našem bále.

Uvedené tance však nejsou v dnešní době na plesovém pořádku úplně běžné. Jsme si toho vědomi, a proto jsme se rozhodli dát možnost všem tanečním nadšencům naučit se některé ze základních figur charlestonu. Samozřejmě pod vedením tanečního mistra. Zveme vás tedy na naší plesovou mini taneční lekci, která proběhne hned na začátku večerního programu. Samozřejmě, že všichni milovníci valčíku, waltzu, polky, tanga a dalších tanců, si přijdou na své. Hrát bude opět oblíbený Salónní orchestr z Brna.

Vstup na ples je možný pouze ve společenském oděvu nebo dobovém kostýmu. Inspirovat se můžete např. filmem Velký Gatsby.

Vstupenky na divadelní bál  je možné rezervovat od 5. prosince na e-mailu: akcedivadla@gmail.com, osobně v pokladně divadla.