PRÁVĚ HRAJEME: Zahájili jsme již 120. sezónu! Na programu máme Kříž u potoka, Jezinky a bezinky, Na letním bytě, hostují u nás přátelé z ostatních divadelních spolků

Aktuality

Adventní koncert Alou Vivat

9.12.2017

Na druhý adventní víkend jsme si do divadla pozvali smíšený soubor Alou Vivat z Ústí nad Orlicí. Pamětníci možná vpomenou na jejich koncerty v roce 2010 a 2011.

Program se bude opět skládat ze dvou částí. V té první uvedou svůj běžný repertoár složený převážně ze swingových skladeb, známých populárních písní v úpravě pro smíšený sbor a nebudou chybět ani lidové písničky.

Druhá část koncertu bude již laděná předvánočně - klasické skladby doplněné opět sborovou úpravou známých populárních vánočních písní a na závěr samozřejmě pásmo koled za doprovodu klavíru. Podrobný program skladeb se právě tvoří a pod vedením sbormistra pilně zkouší. Určitě se máme na co těšit :-)

Vystoupení sboru uvedeme v sobotu 9. prosince v 19:30

Součástí všech adventních představení v divadle v posledních letech bývá výstava betléma Antonína Krmíčka a vánočních perníčků paní Elišky Zemánkové. Výstavu můžete poprvé vidět v sobotu 2. prosince ve výstavní síni divadla.

JJ