PRÁVĚ HRAJEME: Zahájili jsme již 120. sezónu! Na programu máme Kříž u potoka, Jezinky a bezinky, Na letním bytě, hostují u nás přátelé z ostatních divadelních spolků

Rodiče s dětmi

Program předplatného Rodiče s dětmi do divadla

 

Neděle 10. 11. 2013 v 15.00 hod.

TŘI PRASÁTKA
Divadelní studio "V" Brno

Kdo to tady chrochtá? To budou asi naše tři malá růžová prasátka. Ocitla se sama v lese bez střechy nad hlavou. Ale nebojte se, s pomocí ježka a lasičky si postaví nové domečky, kde jim nic zlého nehrozí. I když se povídá, že se po lese potuluje vlk. Ale kdopak by se vlka bál, že? Obzvlášť když je možné, že žádný vlk vůbec nedorazí.

 

Neděle 12. 1. 2014 v 15.00 hod.

PRINCEZNA NA HRÁŠKU
Divadlo Koráb

Není snadné najít kamaráda, ještě horší je, když kluk hledá kamarádku a nejhorší je, když citlivý princ hledá citlivou princeznu a ještě k tomu má přísnou maminku a hodného tatínka, jak už to bývá. To je každá rada drahá!  Ještě že chytrý papoušek Žakinka má radu vždy po ruce. Pak už stačí jen pečlivě vybírat princeznu, aby nebylo  celé království smutné. A že je vybírat z čeho!

 

Neděle 9. 3. 2014 v 15.00 hod.

O HONZOVI A HLOUPÉ VÍLE ROZÁRCE
Divadelní spolek Kroměříž

Pouze láska k víle Rozárce dokáže překonat pověstnou lenost českého Honzy. To je ovšem jen začátek celého  příběhu, v němž musí Rozárka s Honzou překonat nástrahy svých zlých sester, matky vil a hejkala Húga, který se  již připravuje na svatbu s Rozárkou. Kdoví, jak by to nakonec dopadlo, nebýt Honzova kamaráda Kašpárka a také  dětí v sále.

 

Neděle 11. 5. 2014 v 15.00 hod.
KOCOUREK MODROOČKO
Divadelní spolek Opona Kyjov

Měsíc na nebi dorůstá a na střeše se schází krásné kočky, rošťácká koťata, bojem ošlehaní kocouři i šviháčtí mackové. A mezi nimi modrooký rozumbrada - kocourek Modroočko, který si o svých dobrodružstvích vede tajný deník.

 

Objednávky předplatného Rodiče s dětmi do divadla můžete učinit on-line na těchto stránkách.