Prodej dárkových poukazů prostřednictvím našeho webu není dosud v provozu.

Máte-li zájem, objednejte prostřednictvím e-mailu na info@boleradice-divadlo.cz… 

Prostřednictvím dárkových poukazů mohou vámi obdarovaní rezervovat a hradit vstupenky na divadelním webu, bez nutnosti použít kartu nebo bankovní převod.  Stačí vybrat „Způsob doručení“ eVstupenka a číslo dárkového poukazu napsat do políčka „Uplatnit kupón“.

Dárkový poukaz "DVĚ"

Poukaz v hodnotě 300 Kč lze použít pro DVĚ osoby na jedno představení.

Cena dárkového poukazu činí 250 Kč. Poukaz lze uplatnit 365 ode dne nákupu.

Dárkový poukaz "JEDNO"

Poukaz v hodnotě 150 Kč je dárek s možností výběru pro JEDNO libovolné představení.

Cena dárkového poukazu činí 250 Kč. Poukaz lze uplatnit 365 ode dne nákupu.

Poukaz je možné uplatnit, jak na divadelním webu www.boleradice-divadlo.cz/colosseum/, tak i v pokladně divadla, kde vám jej vyměníme za vstupenky na představení pořádané v našem divadle. Platnost poukazu je 365 dní ode dne nákupu a datum vypršení platnosti je uvedeno na poukazu.

Poukaz je cenina, proto s ním prosím takto nakládejte. Dárkový poukaz je možné zakoupit jak na divadelním webu  www.boleradice-divadlo.cz/voucher/ , tak i v pokladně divadla.  Dárkový poukaz není směnitelný za peníze. 

Poukaz je potřeba uplatnit v rámci jednoho nákupu nejlépe v plné výši, nelze ho uplatňovat při více nákupech. Případným rozdílem z hodnoty poukazu a ceny vstupenky přispějete na rozvoj Divadla Boleradice.

Prostřednictvím dárkových poukazů mohou vámi obdarovaní rezervovat a hradit vstupenky na divadelním webu, bez nutnosti použít kartu nebo bankovní převod. Stačí vybrat „Způsob doručení“ eVstupenka a číslo dárkového poukazu napsat do políčka „Uplatnit kupón“.