Předprodej na novou sezónu zahájen

Vážení přátelé,

divadelní prázdniny jsou v plném proudu, ale my už pro vás máme první nabídku pro novou divadelní sezónu. Připravili jsme tři řady předplatného – Sváteční předplatné (na podzim), Jarní předplatné (zima, jaro) a předplatné Rodiče s dětmi do divadla. Dnes vám představíme první z nich.

Již v září zahájí svůj cyklus nové Sváteční předplatné. Tento název jsme zvolili proto, že všechna čtyři představení této předplatitelské skupiny budou v bezprostřední blízkosti svátečních dnů: Den české státnosti, Den vzniku samostatné ČSR, Den boje za svobodu a demokracii a předvánoční období – advent.

S jednotlivými divadelními kusy se na našem jevišti představí soubory z Čech (Libice nad Cidlinou, Sázava),  Moravy (Velká nad Veličkou), ale také ze Slovenska (Tlmače).

Bonusem pro abonenty, mimo to, že představení mají za zvýhodněnou cenu, bude také slavnostní přípitek, přednostní pozvánka na vernisáž výstavy Čtvrtstoletí divadelních bálů v Boleradicích a volný vstup na doprovodný program Noci divadel.

 

PROGRAM SVÁTEČNÍHO PŘEDPLATNÉHO:

29. září 2018

Divadelní soubor Vojan Libice nad Cidlinou

Christopher Fry: Velice hojný Fénix

Autor ve své hře zpracovává historii věrné vdovy z Efesu, známou již od časů Aisopových a Petroniových. Poetická komedie o vdově Dynamene, služebné Doto a strážném Tegeovi je zajímavá básnickou invencí, košatostí jazyka a především mírou ironie s jakou se příběhu Fry zmocnil.

 

 27. října 2018

DS Jiřího Voskovce Sázava

Milan Uhde: Balada pro banditu

Bolavá láska. Nezkrotná touha po svobodě. Zrada přátel. Zrada v lásce. Úplatnost. Pomsta. A mnohá další dramatická a vyhrocená témata skrývá tento muzikál, v němž se snoubí hudba inspirovaná zbojnickými baladami s činoherní akcí.

 

17.listopadu 2018

Divadlo Hľadanie Tlmače

(Takmer) všetko o mužoch

na motivy hry Mira Gavrana “Všetko o mužoch”

Tři muži, tři příběhy, různý čas a zdánlivě různé zápletky. Tragikomedie o tom, jak muži sami sebe vidí, za co se nestydí a stydí. Příběhy o mužích pro ženy, aby je opět nepochopily…

 

15. prosince 2018

Folklórní soubor Musica Folklorica

Na Vánoce, na ty hody

Repertoár muziky tvoří především vlastní úpravy hudebních témat z moravskoslovenského pomezí.  Pořad Na Vánoce, na ty hody je sestavený z adventních a vánočních písní Horňácka. Vystoupí muzikanti a zpěváci v tradičních krojích.

 

REZERVACE:

UZÁVĚRKA příjmu objednávek i plateb za Sváteční předplatné je 7. září 2018. Upozorňujeme, že rezervace, které nebudou do tohoto data uhrazeny, budou zrušeny a místa poskytnuta dalším zájemcům!

CENA abonentní vstupenky: 500 Kč

MOŽNOSTI PLATBY:

  • převodem na účet divadelního spolku číslo 1382167379/0800 (do zprávy pro příjemce uveďte jméno a počet požadovaných vstupenek)
  • hotově v pokladně divadla v pátek 3. 8., 31. 8. a 7. 9. od 18 do 19 hodin

 

ABONENTNÍ VSTUPENKY budou připraveny k vyzvednutí v pokladně divadla od 7. do 29. září 2018 vždy v pátek od 18 do 19 hodin nebo před každým představením.

 

Milí příznivci divadla v Boleradicích, těšíme se na brzkou shledanou u nás!

 

 

0