Jarní divadelní nabídka

V následujících dnech bude divadelní budova odpočívat a herci budou nabírat dech před posledními představeními divadelní sezóny. Po velikonočních svátcích se rozloučíme s komedií Jezinky a bezinky. Premiéru měla 29. dubna 2017 a v neděli 28. dubna 2019 odehrajeme poslední, 28. představení. Pokud ještě někdo neviděl tuto skvělou komedii, neváhejte přijít, ještě je několik míst volných.

Na diváky, kteří se v divadle rádi zasmějí, čekají další reprízy naší historické komedie Počestné paní aneb Mistr ostrého meče. Poslední dubnový den se náš divadelní soubor vypraví s touto hrou do Němčic nad Hanou, kde bude soutěžit na krajské přehlídce Hanácký divadelní máj. Poslední repríza Počestných paní v této sezóně bude v Domě kultury v Hodoníně, v úterý 28. května.

18. května přivítáme v Boleradicích Divadelní spolek Krakonoš. Naši přátelé z Vysokého nad Jizerou přivezou hudební komedii Bedřich Smetana: The greatest hits. Nemějte obavy, nejedná se o náročný operní kus. Komický muzikál pro činoherce je zábavnou podívanou.Vypráví o fiktivním divadelním souboru, který musí pro finanční záchranu divadla urychleně nazkoušet nové představení sestavené ze všech devíti Smetanových oper. Vyhovět požadavku japonského grantu a poskládat klasikovo dílo do jednoho velkolepého večera však není vůbec snadné…

Poslední představení této divadelní sezóny bude patřit dětem. V rámci předplatného Rodiče s dětmi do divadla uvede v neděli 26. května Divadlo Koráb pohádkový příběh Sindibádova dobrodružství napsaný podle pohádek Tisíce a jedné noci.

 

0