Dárek divadlu – podruhé

Bylo, nebylo za kilo – dobročinná akce ve prospěch Divadelního spolku bratří Mrštíků pokračuje druhým virtuálním představením. Všem našim příznivcům, kteří doposud přispěli, mnohokrát děkujeme za podporu a důvěru!

Vážení přátelé a příznivci boleradického divadla. Nabízíme vám vstupenky na představení Divadelního spolku bratří Mrštíků, které neexistuje. Kupte si virtuální vstupenku na kus, který se nikdy nebude hrát. Ptáte se, proč byste to měli dělat? Prostě proto, abyste svým příspěvkem pomohli místním divadelníkům v době, kdy je společnost ochromena vládními nařízeními směřujícími proti šíření koronaviru. Divadlo je zavřené, nesmí se hrát, a příjmy tím pádem žádné nejsou. Divadlo sice pomaloučku ožívá svým vnitřním životem, tzn., že začínáme zkoušet nové představení, kterým chceme na jaře potěšit vás, naše diváky, ale peníze na výpravu nové hry chybí. Proto jsme se rozhodli poprosit své příznivce o pomoc, což tímto činíme.

Předem veliké díky všem, kteří nám věří, drží palce, koupí si vstupenku a tím přispějí. Všem štědrým dárcům pak rádi sdělíme, co jsme za získané peníze pořídili.

0