Předplatné pro malé i velké

Ještě několik dní, do pátku 22. října, bude trvat předprodej předplatného Rodiče s dětmi do divadla. Tato abonentní řada zahrnuje čtyři nedělní představení pro naše nejmladší diváky. Jde o klasické pohádky o Budulínkovi, Šípkové Růžence, o Červené Karkulce, a také o Hurvínkovi.

Také dospělí se dočkají svojí oblíbené předplatitelské řady. Jarní předplatné je připraveno a bude v prodeji od 1. listopadu. Zahrnuje pět žánrově pestrých inscenací v podání českých a moravských ochotnických souborů. První představení tohoto předplatného bude v sobotu 15. ledna 2022. Divadelní soubor z Libošovic přiveze českou klasiku Ladislava Stroupežnického – Naši furianti. Jarní předplatné může být také pěkným vánočním dárkem.

Vážení diváci, dovolujeme si připomenout, že vstup do divadla je dle nařízení vlády podmíněn předložením jednoho ze tří potvrzení (platný negativní test, ukončené očkování, prodělané onemocnění covidem). Bez platného potvrzení nemůžeme divákům návštěvu divadla umožnit. Dále stále platí povinnost mít během představení nasazený respirátor.

Věříme, že i přes tato opatření, se s vámi v divadle brzy setkáme.

0